Kupuj bezpiecznie

 

BEZPIECZNY ZAKUP NIERUCHOMOŚCI

Zakup nieruchomości, to poważna decyzja często wiążąca się zaciągnięciem kredytu na najbliższe kilkadziesiąt lat. Decyzja ta wymaga dokładnej i racjonalnej analizy, rozpatrzenia wszystkich "za" i "przeciw". W dżungli ofert, licznych przepisów prawnych i wiadomości łatwo się pogubić. Dlatego naszym Klientom, oferujemy pełne wsparcie i doradztwo na każdym etapie, tak ważnej decyzji.

Bezpieczeństwo z House Invest

Kupując z House Invest, masz pewność, że kupujesz bezpiecznie. Nasi agencji podczas pierwszej rozmowy, przeprowadzą analizę Twoich potrzeb, a doradcy kredytowi sprawdzą możliwość finansowe. Możesz być spokojny - to my, zajmiemy się szukaniem nieruchomości, a każdą ofertę dokładnie weryfikujemy pod względem formalno-prawnym. Nasi agenci będą Ci towarzyszyć przy każdej transakcji sprzedażowej nieruchomości, przy podpisywaniu aktu notarialnego. W każdej chwili służymy naszą wiedzą i doświwadczeniem, dając w ten sposób poczucie bezpieczeństwa.

Niższe koszty

Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi kancelariami notarialnymi na terenie województwa dolnośląskiego, gwarantujemy najniższe koszty obsługi notarialnej.