Skup nieruchomości za gotówkę

Dlaczego warto wybrać HOUSE INVEST przy sprzedaży nieruchomości?

 

Zespół ekspertów ds. sprzedaży nieruchomości

Przeprowadzenie udanych negocjacji oraz osiągnięcie najkorzystniejszych cen wymaga wiedzy i umiejętności. Nasza grupa ekspertów posiada wieloletnie doświadczenie i odpowiednie przygotowanie w branży nieruchomości.

Rzetelna wycena nieruchomości

Wykonujemy kilka wycen w każdym tygodniu, co pozwala nam uzyskać realistyczne dane dotyczące cen nieruchomości w Twojej lokalizacji.

Silna pozycja marketingowa

Inwestujemy w najlepsze reklamy tak aby nieruchomości naszych klientów trafiały do jak największej ilości potencjalnych nabywców.

Pozycjonujemy oferty naszych klientów na wielu portalach marketingowych, tworzymy kampanie mailowe, by uzyskać jak najlepsze pokrycie rynku.

Doskonała strona internetowa

House Invest posiada nowoczesną stroną internetową, odwiedzaną przez tysiące użytkowników miesięcznie.

Nasza strona internetowa używana jest nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także firmy deweloperskie, które za naszym pośrednictwem sprzedają nieruchomości.

Profesjonalna fotografia

Profesjonalne zdjęcia wykonane przez wysokiej jakości sprzęt dają możliwość wyeksponowania atutów Twojej nieruchomości. Profesjonalizm w tej dziedzinie daje nam przewagę nad nieruchomościami słabiej zaprezentowanymi.

Atrakcyjne oferty są pierwszym krokiem do zwiększenia zainteresowania Twoją nieruchomością.

Elastyczne godziny spotkań

Zespół pośredników nieruchomości HOUSE INVEST oferuje elastyczne terminy spotkań, umożliwiając oglądnięcie nieruchomości w nietypowych godzinach pracy.