Oddziały

 
House Invest - Mapa Oddziałów
 
 
Jesteśmy biurem nieruchomości działającym na terenie Dolnego Śląska. Oddziały House Invest znajdują się we Wrocławiu, Legnicy, Lubinie i Świdnicy. Nasz zespół doradców posiada kwalifikacje oraz doświadczenie. Każdy z doradców wyspecjalizowany jest w określonej dziedzinie: sprzedaż nieruchomości mieszkaniowych, sprzedaż nieruchomości komercyjnych, wynajem nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych.  

Oddział w Legnicy

ul. Chojnowska 54, tel: +48 510 630 900

Bartosz Wanot – Wiceprezes tel. 535 255 765 e-mail. b.wanot(@)house-invest.pl

Beata Romanów – Doradca Klienta tel. 510 630 900  biuro(@)house-invest.pl

Karolina Wysoczańska – Doradca Klienta  tel. 730 644 466 k.wysoczanska(@)house-invest.pl

Norbert Miazga – Specjalista ds. nieruchomości tel. 730 203 090  n.miazga(@)house-invest.pl

Tomasz Walasek – Specjalista ds. nieruchomości  tel. 730 574 015 t.walasek(@)house-invest.pl

Beata Kosińska – Telemarketing tel. 535 255 835 b.kosinska(@)house-invest.pl

Michał Obiegło – Doradca Kredytowy  tel. 533 337 796  m.obieglo(@)house-invest.pl

Oddział w Lubinie

ul. M.C. Skłodowskiej 92  tel. +48 510 630 900

Agnieszka Sobuś - Doradca ds. nieruchomości tel. 535 085 715   a.sobus(@)house-invest.pl

Oddział we Wrocławiu

ul. Lotnicza 20 (obok CH Astra)  tel. +48 501 300 080

Marcin Dąbrowski – Kierownik biura  tel. 501 300 080 m.dabrowski(@)house-invest.pl

Celina Kornijaszek - Specjalista ds. nieruchomości tel. 730 644 414 c.kornijaszek(@)house-invest.pl

Waldemar Zieliński - Specjalista ds. nieruchomości tel. 607 644 970 w.zielinski(@)house-invest.pl

Ryszard Czerwiec - Doradca ds. nieruchomości tel. 666 644 994 r.czerwiec(@)house-invest.pl

Jacek Bluj Doradca ds. nieruchomości tel. 530 083 333 j.bluj(@)house-invest.pl

 

Oddział w Świdnicy

ul. Westerplatte 9B  tel. +48 730 203 090

Izabela Bartczak - Doradca ds. nieruchomości tel. 730 203 060 i.bartczak(@)house-invest.pl

Adam Grzęda - Doradca ds. nieruchomości tel. 530 445 100 e.grzeda(@)house-invest.pl