Praca w House Invest

Dołącz do nas

House Invest wciąż dynamicznie się rozwija, systematycznie rozbudowujemy nasze oddziały i zespół agentów. Dołącz do naszego zespołu i wyznaczaj z nami najwyższe standardy usług w branży nieruchomości.

Jeśli:

  • lubisz kontakt z ludźmi;
  • sprzedaż to styl życia, a nie tylko cele i tabele;
  • umiesz budować pozytywne relacje z ludźmi;
  • chcesz poszerzać swą wiedzę i doświadczenie zawodowe;
  • potrafisz organizować sobie czas;
  • jesteś osobą zaangażowaną i umiesz wychodzić z inicjatywą;

Twoim obowiązkiem będzie:

  • pozyskiwanie klientów;
  • prezentacja oferty;
  • przyjmowanie nieruchomości na sprzedaż;
  • przygotowywanie profesjonalnych ofert;
  • prezentacja nieruchomości;

W zamian oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie i wysokie premie w systemie prowizyjnym
  • możliwość stałego rozwoju i zdobywanie doświadczeń;
  • możliwość realnego awansu w strukturach firmy;
  • gotową bazę klientów;
  • eleastyczny czas pracy;

Zainteresowała Cię praca w House Invest? Nie zwlekaj i wyślij CV na adres: praca(@)house-invest.pl