Praca w House Invest

Jeśli:

- lubisz sprzedaż i chcesz poszerzać swoje doświadczenie zawodowe
- potrafisz budować relacje z Klientami i jesteś osobą kontaktową,
- interesujesz się rynkiem nieruchomości,
- jesteś osobą zaangażowaną i wychodzisz z inicjatywą,
- chcesz mieć wysokie zarobki,
- potrafisz zorganizować swój czas pracy

Twoim obowiązkiem będzie:

- pozyskiwanie klientów
- przyjmowanie nieruchomości do sprzedaży i przygotowywanie profesjonalnych ofert,
- pośrednictwo przy sprzedaży Ofert Nieruchomości
- obsługa klientów
- prezentowanie nieruchomości

Oferujemy:

- Stałe wynagrodzenie zależne od wyników oraz wysokie premie w systemie prowizyjnym,
- Gotową bazę klientów do obsługi,
- Dużą swobodę i elastyczny czas pracy,
- Możliwość stałego rozwoju, zdobywania doświadczenia oraz realnego awansu w strukturach firmy,

Dołącz do naszego grona i wyznaczaj z nami
najwyższe standardy usług na rynku nieruchomości.

Zapoznaj się z naszą firmą na www.house-invest.pl, i dołącz do naszego zespołu.

CV proszę kierować na adres mailowy.