Oferta dla kancelarii

Oferta dla kancelarii komorniczych

House Invest Nieruchomości Sp. z. o. o. zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomości, a także świadczy usługi dotyczące rozpowszechniania ogłoszeń dotyczących sprzedaży nieruchomośći. 

Pośrednictwem w obrocie nieruchomości zajmujemy się zawodowo - wiem jak, wiemy gdzie.

Kancelariom Komorniczym, zgodnie z zapisem w art. 955 KPC, oferujemy publikację ogłoszeń w portalach branżowych, prasie o zasięgu lokalnym i ogólnopolskim (współpracujemy stale z takimi wydawnictwami jak „Dziennik Gazeta Prawna”; „Rzeczpospolita”; „Polska The Times”; „Gazeta Wyborcza”), informacji wysyłanej do naszej bazy osób zainstetersowanych zakupem nieruchomości. 

Nasze oferty trafiają do ponad 40 różnych portali internetowych z branży nieruchomości min. otodom.pl, domy.pl, oferty.net, gratka.pl, allegro.pl, nieruchomosci-online.pl, onet.pl, wp.pl 

Od swoich Klientów otrzymujemy pozytywne referencje oraz informacje, iż za pośrednictwem naszych publikacji znacznie zwiększyło się zainteresowanie licytowanymi nieruchomościami.

Ofertę cenowa świadczonych usług, dobieramy indywidualnie, dopasowując do Państwa potrzeb. Koszt uzależniony jest od zasiegu ogłoszenia, wybranego wydania prasowego, w którym ma ukazać się ogłoszenie.

Przykładowa oferta skorzystania z pełnego pakietu naszych usług poniżej:

  • ogłoszenia 4 modułowe (114mm x 129,9mm) zamieszczone w Dziennik Gazeta Prawna
  • ogłoszenie na 80 dostępnych portalach ogłoszeniowych min. otodom.pl ; allegro.pl ; gratka.pl ; oferty.net itp. ,zamieszczane od dnia otrzymania zlecenia do dnia licytacji
  • zamieszczenie ogłoszenia na portalu www.house-invest.pl
  • realizacja e-mailingu do grupy osób stale zainteresowanych zakupem nieruchomości

 Zapraszamy do współpracy i kontaktu Kancelarie Komornicze z wojawództwa dolnośląskiego.