Oferta dla kancelarii

House Invest Nieruchomości Sp. Z o.o. zajmuje się pośrednictwem w

obrocie nieruchomościami, a także świadczy usługi dotyczące rozpowszechnienia ogłoszeń dotyczących sprzedaży

nieruchomości.

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę dotyczącą realizacji pakietu ogłoszeń dla

Kancelarii Komorniczej:

Naszą największą zaletą jest fakt, iż ogłoszenia przez nas publikowane na "nieruchomościowych" portalach internetowych wykazują po około 1000 wejść miesięcznie każde, co znacznie podwyższa szansę sprzedaży nieruchomości i trafienie do docelowej grupy zainteresowanych klientów.

Nasza firma zawodowo zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Regularnie powiększamy bazę klientów zainteresowanych zakupem nieruchomości zarówno inwestycyjnych jaki i mieszkaniowych. Obwieszczenia publikowane przez nas trafiają poprzez e-mailing do grupy około 400 osób zainteresowanych zakupem nieruchomości oraz na ponad 40 różnych portali internetowych z branży nieruchomości min. na otodom.pl , domy.pl , oferty.net , gratka.pl , allegro.pl , nieruchomosci-online.pl , onet.pl ,wp.pl.

 

Korzystając z naszej oferty w ramach usługi świadczymy zgodnie z zapisem w art. 955 KPC publikację w codziennej poczytnej prasie zarówno o zasięgu ogólnopolskim jak i lokalnym, współpracujemy stale z takimi wydawnictwami jak „Dziennik Gazeta Prawna”; „Rzeczpospolita”; „Polska The Times”; „Gazeta Wyborcza”

 

Od swoich klientów otrzymujemy pozytywne referencję oraz informację, iż za pośrednictwem naszych publikacji znacznie zwiększyło się zainteresowanie licytowanymi nieruchomościami.

 

Oferta cenowa świadczonych przez nas usług zależna jest od wybranego wydania prasowego w którym ma ukazać się ogłoszenie i może być dopasowana do Państwa potrzeb.

 

Przykładowa oferta skorzystania z pełnego pakietu naszych usług poniżej:

 

 

-

Ogłoszenie 4 modułowe (114mm x 129,9mm) zamieszczone w Dziennik Gazeta Prawna

-

Ogłoszenie na 80 dostępnych portalach ogłoszeniowych min. otodom.pl ; allegro.pl ; gratka.pl ; oferty.net itp. ,zamieszczane od dnia otrzymania zlecenia do dnia licytacji

-

Zamieszczenie Ogłoszenia na portalu www.house-invest.pl

-

Realizacja e-mailingu do grupy osób stale zainteresowanych zakupem nieruchomości