O House Invest

Nasza historia rozpoczyna się w 2006 roku, kiedy to Bartosz Wanot - założyciel i pomysłodawca, wówczas jeszcze doradca ds. nieruchomości, poznaje branżowy rynek nieruchomości z czasem odkrywające jego potencjał, możliwości rozwoju, a przede wszystko zapotrzebowanie na usługi specjalistów. W efekcie w 2013 roku powołuje on do życia firmę - House Invest.

Z początku House Invest jest małą agencją nieruchomości w Legnicy, działająca głównie na lokalnym rynku. Jednak dynamiczny rozwój firmy, inwestycje w zaplecze i przede wszystkim zespół specjalistów oraz wizja samego pomysłodawcy przynoszą efekty w postaci kolejnych oddziałów działających na Dolnym Śląsku: Wrocławiu, Świdnicy i Lubinie. 

"Naszą największą wartością są pracownicy. Doświadczony, kompetentny oraz profesjonalny personel jest naszym ogromnym atutem. "

House Invest działa kompleksowo. Oferujemy profesjonalną opieką nad Klientem od początku do końca transakcji, zapewniając to, co dla osób kupujących i inwestujących w nieruchomości istotne - poczucie bezpieczeństwa. To już nie tylko pośrednictwo w zakupie i sprzedaży nieruchomości, ale pełen wachlarz usług, od specjalistów ds. kredytów hipotecznych po specjalistów od projektów i remontów mieszkań, domów.

Wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy naszą ofertę o dodatkowe usługi. Obserwując rynek i wsłuchując się w potrzeby naszych Klientów wprowdziliśmy kompleksowe usługi remontowo-budowlane pod marką House BUD, oraz usług sprzątające  - House Clean.

Dzisiaj House Invest to 4 pręznie działające oddziały na Dolnym Śląsku i dziesiątki specjalistów skupionych wokół marki.

" Grono zadowolonych klientów, pozostających z nami w trwałych relacjach, rekomendujących nas swoim bliskim, przyjaciołom i znajomym to potwierdzenie naszych właściwych wyborów i motywacja do dalszej pracy"

 

 House Invest  - Biuro nieruchomości w Legnicy