O House Invest

 

Wszystko zaczęło się w 2006 roku, kiedy Bartosz, wówczas jeszcze doradca ds. nieruchomości, poznaje branżowy rynek, z czasem odkrywając jego potencjał i możliwości rozwoju, a także zapotrzebowanie na usługi specjalistów. W efekcie w 2013 roku zostaje powołana do życia firma – House Invest.

Jak zwykle początki nie są łatwe, na starcie House Invest jest małą agencją nieruchomości w Legnicy działającą głównie na lokalnym rynku nieruchomości. Jednak energiczny rozwój firmy, zgrany i zaangażowany zespół oraz wizja pomysłodawcy, Bartosza, przynoszą efekty, w postaci kolejnych prężnie działających oddziałów na Dolnym Śląsku: we Wrocławiu, Świdnicy i Lubinie.

Naszą największą wartością są pracownicy. Doświadczony, kompetentny oraz profesjonalny personel jest naszym ogromnym atutem.”

House Invest działa kompleksowo, oferując profesjonalną opiekę nad Klientem od początku do końca transakcji. Daje to, co dla osób kupujących nieruchomości istotne – poczucie bezpieczeństwa. To już nie tylko pośrednictwo w zakupie czy sprzedaży nieruchomości, ale pełen wachlarz usług od doradców finansowych po specjalistów do remontów i projektów. 

Wraz z rozwojem, firma poszerza ofertę o kolejne usługi. Obserwując rynek i potrzeby Klientów wprowadza kompleksową ofertę usług remontowo-budowlanych pod marką House Bud, oraz usługi sprzątające – House Clean.

Dziś House Invest to 4 oddziały na Dolnym Śląsku i dziesiątki specjalistów skupionych wokół marki.

Grono zadowolonych klientów, pozostających z nami w trwałych relacjach, rekomendujących nas swoim bliskim, przyjaciołom i znajomym to potwierdzenie naszych właściwych wyborów i motywacja do dalszej pracy.